Przejdź do treści

Oprawki i okulary damskie Alexander McQueen

Alexander McQueen to niewątpliwa ikona w świecie mody – jego projekty cechuje synteza skrajności: łączenia klasyki i innowacji, oraz niezwykła subtelność i kurtuazja w zestawieniu tych właśnie kontrastów. Tak jak całokształt jego twórczości, tak i oprawki Alexandra McQueena wyróżniają się spośród innych produktów tej kategorii nietuzinkowością, dramatyzmem i oryginalnością, cechami typowymi dla produktów, które pojawiały i pojawią się na rynku z logo domu mody Alexander McQueen.

Czarne okulary przeciwsłoneczne

Czarne okulary przeciwsłoneczne z logo

Czarne okulary przeciwsłoneczne

Światło i ciemność, lekkość i ciężkość, siła oraz delikatność – choć połączenie każdego ze składników tych trzech par w jedno wydaje się wręcz niewykonalne, to okulary Alexandra McQueen, są materialnym dowodem na to, że wręcz przeciwnie. Zachowanie balansu i jednoczesny manifest ekstrawagancji, pewności siebie, dobrego smaku i odwagi, to wartości kluczowe w świecie mody i wyróżniające każdą ceniącą sobie dobry styl osobę – niewątpliwie i Ciebie, jeśli właśnie zastanawiasz się nad wyborem oprawek opatrzonych logo legendarnego projektanta.

Stoisz przed niełatwym wyborem, każdy z modeli okularów McQueena się od siebie różni. Niewątpliwie, musisz dokładnie przyjrzeć się każdemu z nich, żeby w końcu znaleźć ten, który idealnie wpasuje się w Twój gust i będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Gwarantujemy, że wtedy te kultowe okulary staną się jednymi z Twoich ulubionych i będą służyć Ci przez długie lata.

Śmiało możesz sięgnąć po ten model, jeśli chcesz podkreślić rysy Swojej twarzy i nadać jej nieco wdzięku, dziewczęcości i subtelności, które idealnie balansuje kolorystyka oprawek, nadająca całości szczyptę pikanterii. Złote, cienkie elementy nadadzą klasy stylizacji, którą uzupełnisz właśnie tym dodatkiem. Będzie to dobry wybór, również kiedy nie lubisz aż tak bardzo eksperymentować z modą – model ten jest zdecydowanie ponadczasowy, możesz więc śmiało zainwestować w niego teraz i chronić nim oczy przed słońcem kilka kolejnych sezonów.

Będzie idealnie prezentować się w połączeniu ze zwiewną sukienką i delikatnymi szpilkami, ale równie świetnie wypadnie w zestawieniu z garniturowymi spodniami, marynarką, czy koszulą oversize. Dodatkowo ich wyjątkową kolorystykę idealnie podkreśli czerwona szminka na ustach.

Jeśli zastanawiasz się, który model jest jednym z najbardziej bestsellerowych w serii okularów Alexander McQueen, to niewątpliwie należy w tym momencie wspomnieć o kwadratowych okularach z kultową czaszką widoczną między frontem a bokiem oprawek. Możesz wybierać pomiędzy dwoma wariantami tego modelu: szarym i brązowym, bądź zaopatrzyć się w jeden i drugi. Wtedy któryś z nich zawsze będzie bardziej harmonizować z Twoimi ubraniami, resztą dobranych dodatków, a może nawet parą ulubionych szpilek.

W tych okularach McQueena zakochasz się również, jeśli tak jak ich projektant, masz w sobie nieco dramatyzmu i uwielbiasz ukazywać ten poetycko-romantyczny pierwiastek siebie poprzez modę. Warto zwrócić uwagę również na nieco zwiększony w porównaniu do standardowych modeli okularów rozmiar oprawek. Jeśli zależy Ci na tym, aby zwiększyć powierzchnię nie tylko oczu, ale i skóry chronioną przed promieniowaniem UV, ukryć cienie pod oczami po nieprzespanej nocy czy po prostu dodać sobie nieco władczości i nonszalancji i zrezygnować z biżuterii, czy mocniejszego makijażu na rzecz okularów przyciągających uwagę i spojrzenia, to ten model będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.